ECO-JURIS spol. s r.o.

Adresa:
T.G.Masaryka 292, Kladno

Telefon:
+420 312 243 882

Hodnocení reality

Ohodnotit

Tato realitní kancelář nebyla dosud hodnocena

VÝPIS HODNOCENÍ (0)

ECO-JURIS spol. s r.o.


Realitní kancelář ECO-JURIS spol. s r.o. působí na trhu nemovitostí od 1.1. 1992. Od prvopočátku bylo naším cílem vybudování profesionální firmy s poskytováním kompletních a seriozních služeb na vysoké úrovni. Tento cíl se nám vzhledem k personálnímu složení firmy – dva právníci, tři realitní makléři, asistentky, dva soudní znalci na nemovitosti a ekonomický a daňový poradce
– s přihlédnutím ke stovkám realizovaných obchodních případů daří naplňovat.

Naše kancelář za dobu své existence pracovala pro řadu klientů z řad institucí, fyzických i právnických osob. Z těchto realizací vybíráme, např. prodej nemovitostí z vlastnictví Města Kladna, Unhoště, Nového Strašecí, Kabla Kladna, a.s. a jeho právního nástupce nkt cables, a.s., Energie Kladno, a.s., Silnice Plzeň, a.s., MěBP s.p. v Kladně, OSP s.p. Kladno, Středočeské plynárenské, a.s., ČSOB, a.s, České spořitelny, as., KB, a.s. atd.

Úspěchy společnosti ECO-JURIS spol. s r.o. nespočívají pouze v právním servisu a zkušenostech, které jsou jen zlomkem toho, co společnost nabízí. Všichni zaměstnanci přispívají svými znalostmi k tomu, aby každá zakázka byla úspěšně realizována. Naši zákazníci jsou spokojeni a na realitním trhu jsme vnímáni jako profesionální realitní kancelář, která důvěru svých klientů nikdy nezklamala.

JUDr. Ernest Kosár
jednatel společnosti

MAKLÉŘI ECO-JURIS SPOL. S R.O.

NEJNOVĚJŠÍ REALITY

E-mail info@wikireality.cz