PRINC Reality s.r.o.

Adresa:
Argentinská 286/38, Praha 7 Holešovice

Telefon:
+420 222 317 773

Facebook profil
PRINC Reality s.r.o.

Hodnocení reality

Ohodnotit

Ptáček Jan (25.4.2012)

***

Dobrý den, Vážení, v těchto dnech si prostřednictvím Vaší realitní kanceláře zakoupil byt náš syn. Po zkušenostech s jinými RK bychom chtěli velice ocenit vzorné a profesionální jednání paní Mgr. Miri...

Více informací »

Dobrý den, Vážení, v těchto dnech si prostřednictvím Vaší realitní kanceláře zakoupil byt náš syn. Po zkušenostech s jinými RK bychom chtěli velice ocenit vzorné a profesionální jednání paní Mgr. Miriam Benešové, která se nám od samého začátku věnovala na 100%,všechny naše žádosti i přání plnila bez zbytečného odkladu, rychle a efektivně. Takový přístup dělá Vaší realitní kanceláři tu nejlepší reklamu, a věřte, že toto naše poznání si určitě nenecháme pro sebe a Vaší kancelář budeme všem vřele doporučovat. Toto sdělení prosím předejte vedení Vaší společnosti, protože paní Mgr. Benešová si opravdu zasluhuje mimořádné ocenění. Ještě jednou děkujeme.

VÝPIS HODNOCENÍ (1)

PRINC Reality s.r.o.

***

Společnost byla založena realitními profesionály s cílem zvýšit důvěru v realitní kanceláře a nastavit vysokou laťku v úrovni a kvalitě poskytovaných služeb. Proto se řídí nejen platnými zákony, ale i dobrými mravy a realitní etikou.

MAKLÉŘI PRINC REALITY S.R.O.

NEJNOVĚJŠÍ REALITY

E-mail info@wikireality.cz